اسباب بازی حراجی موجب دعوای بین دو فروشنده در این صنف شد

اسباب‌بازی‌های پلاستیکی در اسباب بازی حراجی وجود دارند که عملکردی مشابه اسباب‌بازی‌های چوبی دارند. ما نمی توانیم یک اسباب بازی پلاستیکی را با صدا، نور … همانطور که در پست می گویید مرتبط کنیم.

لگوهای پلاستیکی هستند که روی همان توانایی های چوبی کار می کنند: خلاقیت، مهارت های روانی حرکتی، توجه و غیره و همچنین می توانید روی بافت پلاستیک، تشخیص مواد کار کنید.
هر دوی این مطالب به آموزش دخترم وارد می شود، همچنین استفاده از تبلت و کارتون. سوال این است که استفاده از آن را متوقف نکنید، مسئله استفاده شما از آن است.

و در نهایت، به یاد داشته باشید که اسباب بازی های چوبی از درختان می آیند، بنابراین به محیط زیست نیز آسیب می رسانند.

بله، البته اسباب بازی های پلاستیکی هستند که چراغ یا باتری ندارند، اما خواصی مانند چوب ندارند. به خصوص در سنین بسیار پایین، ارتباطات عصبی ایجاد شده از طریق دنیای حسی بسیار زیاد است، و این چیزی است که پلاستیک نمی تواند آن را بپوشاند.
اسباب بازی حراجی

اگر درختان را قطع نکنیم، رها شدن و انباشته شدن توده جنگلی مناسب برای آتش سوزی وجود دارد. اسباب‌بازی‌های چوبی از ماده‌ای استفاده می‌کنند که CO2 را در طول رشد خود جذب کرده است. دیگر چه می خواهیم؟ چوب امروز، جنگل برای همیشه.

درست مثل غذا، فکر می کنم، چرا فقط تکه ها، یا فقط پوره ها، اگر بتوانم همه چیز را به آن بدهم و هر چیزی فایده خود را دارد؟ خب، من هم در این مورد همین فکر را می کنم.

و علاوه بر این، چرا شبیه اسباب بازی های پلاستیکی فقط به موش های رقصنده؟ این شبیه به اسباب‌بازی‌های چوبی به اسباب‌بازی‌های چوب حکاکی‌شده خشن بدون نقاشی است.

بنابراین، از یک طرف، می بینم که اسباب بازی های پلاستیکی لوووونگی وجود دارد که باتری ندارند یا نمی درخشند، و تعداد زیادی اسباب بازی چوبی وجود دارد که برای کودکان بسیار جذاب است.

در خانه، بسته به اسباب‌بازی، هر دوی آنها را پیشنهاد می‌کنیم، زیرا مزایایی برای هر دو می‌بینیم، و نمی‌دانیم که چرا آنها را فقط به یک نوع محدود کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.