استفاده از الیاف پلی استر خام با کیفیت پایین موجب بسته شدن کارخانه شد

کاربرد الیاف پلی استر چیست؟ آیا این واقعا یک بوم معجزه جهانی است؟ تقریباً بله. تا به امروز، این مواد تولید می شود: دامن. کت و شلوارهای شیک. لباس، ژاکت. کت. پرده ملحفه، توری. تی شرت. ژاکت. شبکه؛ طناب.

اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان. مهم! 100٪ پلی استر چه نوع پارچه ای به راحتی قابل درک است.

نمونه بارز این مواد حجاب، تور، ارگانزا است که هم برای خیاطی لباس و هم برای ساخت منسوجات تزئینی برای داخلی استفاده می شود. تاکنون انواع زیادی از الیاف پلی استر خام وجود دارد. بنابراین، طبقه بندی بر اساس دو اصل انجام می شود: نوع ماده خام در پایه.

در ترکیب با الیاف دیگر نوع مواد اولیه اساساً مواد پلی استر با توجه به نوع مواد اولیه به دو نوع بستگی دارد: PET ساخته شده از اتیلن استخراج شده از نفت. در فرم تمام شده، پانل ها با استحکام بالا و ثبات شکل مشخص می شوند.

PCDT سوال در اینجا مرتبط است، الیاف پلی استر پارچه کششی یا نه، پاسخ به آن مثبت خواهد بود.

الیاف پلی استر

الاستیسیته بالا همراه با خاصیت ارتجاعی مقاومت در برابر سایش بالا و طیف وسیعی از کاربردها را فراهم می کند. اساس این ماده یک غلیظ کننده اسید ترفتالیک است.

ترکیب فیبر برای بهبود خواص اولیه الیاف پلی استر، تولیدکنندگان از فناوری های مختلفی برای ترکیب آن با نخ های طبیعی استفاده می کنند. مهم! نسبت ممکن است بسته به نتیجه مورد نظر و دسته قیمت مواد متفاوت باشد. گزینه های ممکن:

ساختار شکل و محل الیاف می تواند متفاوت باشد مثلثی، گرد، بیضی. این تراکم و بافت بوم را در خروجی تعیین می کند. نتیجه چه نوع پارچه پلی استری است؟

این می تواند باشد: پارچه توری نازک شفاف. مواد متراکم براق. پارچه جامد با اثر بالشتکی سبک و خواص عایق. مهم! در پایان پردازش، الیاف به سایه و ساختار مورد نظر رنگ می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.