استفاده از دفتر روزنگار راز رتبه برتر شدن یک کنکوری

در دفتر روزنگار باید تمام فعالیت هایی که انجام می شود وجود داشته باشد. اگر روزی را از دست داده‌اید، باید فاصله‌ای بگذارید تا بعداً فعالیت‌های از دست رفته را تکمیل کنید.
دفتر روزنگار فقط باید شامل فعالیت های موضوع مربوطه باشد. برگه‌هایی با یادداشت‌ها یا تمرین‌هایی از موضوعات دیگر ظاهر نمی‌شوند.
دفترچه یادداشت باید شامل تمام مطالب موضوعی باشد که در طول ترم روی آن کار شده است، چه با یادداشت هایی که گرفته اند و چه با فتوکپی یادداشت های وبلاگ.
اگر یادداشت برداری شده باشد، باید بدون خطا و کامل باشد.
تمام مواد پشتیبانی که تحویل داده می شود باید در دفتر روزنگار گنجانده شود: یادداشت ها، نمودارها، فعالیت های تقویتی و غیره.
مواد پشتیبانی باید به درستی سفارش داده شود.
یادداشت های به دست آمده در طول ترم، ارزیابی نهایی ترم.
استفاده از دفترچه یادداشت در فرآیند یاددهی یادگیری.

انشا: در این سال چه استفاده ای از نوت بوک در کلاس خواهید داشت؟

دفتر روزنگار

علیرغم اینکه در قرن بیست و یکم قرار داریم، جایی که عصر دیجیتال ما را احاطه کرده است و استفاده از فناوری برای یادگیری محتوا و توسعه مهارت ها ضروری است. استفاده از دفترچه یک ضرورت در کلاس درس است.

اگر به دانش آموزان مراجعه شود، دفتر روزنگار مفید است زیرا در آن می توانند ایده ها، خلاقیت ها، مشارکت های خود را به صورت مکتوب بیان کنند.

از سوی دیگر، دفترچه یادداشت حلقه ای است بین دانش آموز، معلم و والدین، زیرا از طریق آن می توان پیشرفت و مسئولیت پذیری در انجام وظایف، کارگاه ها، مقالات پژوهشی، یادداشت ها را نشان داد، یعنی پشتوانه علاقه شما به یادگیری است.

امروزه ما توسط دستگاه های دیجیتال احاطه شده ایم اما همه دانش آموزان به آنها دسترسی ندارند و همیشه امکان اینترنت یا داده های فردی در کلاس وجود ندارد.

سپس از این دفتر روزنگار برای دانش آموزان استفاده می شود تا تمرین ها، خلاقیت ها، تحقیقات و مشارکت در موضوعات و مطالب مختلف را در آنجا تمرین کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.