استفاده از چرم اسب در صنعت چرم دوزی موجب نارضایتی مردم شد

با چرم اسب می توان کفش، لباس و لباس و دستکش درست کرد، البته اکثر کارشناسان اطمینان می دهند که برای ساختن چکمه، کفش و ساق که از قسمت مرکزی پشت استفاده می شود، باید از چرم واقعی اسب استفاده کرد.

از اسبی که چرم براق و لاکی ارائه می دهد.

سایر نواحی بدن این حیوان مانند قسمت جلو و پهلو معمولاً برای ساخت انواع دیگر قطعات استفاده می شود، زیرا آنها نیز کیفیت بالایی دارند و درخشش خاص خود را حفظ می کنند.

به طور کلی در مورد ساخت محافظ بیسبال، دستکش، ماسک و این نوع لوازم ورزشی به دلیل گارانتی و مقاومت در برابر سایش از دیگر گزینه ها می باشد.

اگرچه گفته می شود پس از فرآیند پخت و صنعتی شدن، ضخامت و مقاومت بسیار بیشتری نسبت به چرم گاو یا گاو از دست می دهند، اما از آنجایی که بیشتر کیفیت خود را از دست می دهند، چرم اسب همچنان بخشی از یکی از مواد ترجیحی برای چرم است.

چرم اسب

طراحان قطعاتی از این نوع و جایگاه مهمی در صنعت مد، برنزه سازی و طراحی در سراسر جهان به خود اختصاص داده اند.

یکی از مزایای استفاده از چرم اسب این است که قسمت زیادی از پوست حیوان برای ساختن قطعات استفاده می شود و همچنین کاملاً سبک است علیرغم اینکه موها کاملاً پرپشت هستند. که با پوست برخی از حیوانات بز مقایسه می شود.

در حال حاضر در قسمت پشتی، پهلوها و قسمت‌های عقب حیوان، پوست ضخیم‌تری را نشان می‌دهد که از شبکه‌ای ساختاری با تراکم فیبر بالا تشکیل شده است.

مزیت دیگر این است که یک چرم مو کوتاه است که در لمس نرم است و در رنگ های طبیعی مختلف مانند سفید، مشکی و قهوه ای قابل خریداری است. اشرافیت آن باعث می شود تا با توجه به نیاز قطعه و طرح، دوخته، چسب و قالب زده شود.

با این حال، نوشداروی این نوع چرم نفوذپذیری آن است. علاوه بر دوام بودن، شرایط طبیعی آن را به یک رطوبت گیر عالی تبدیل می کند، بنابراین می توان با حفظ کیفیت آن در مناطقی با رطوبت و باران بالا استفاده کرد.

به همین دلیل، در ساخت کفش و کاپشن بسیار بیشتر از پیدا کردن مبلمان یا فرش های ساخته شده از این ماده استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.