استفاده از کاشی استخری راک موجب یادگیری بهتر شنا در این استخرها شد

به طور جداگانه، شما باید روی کاشی استخری راک در نظر گرفته شده برای تخمگذار کف منطقه آبی بمانید. واقعیت این است که در چنین مکان هایی آب می تواند روی زمین جمع شود، بنابراین خطر لیز خوردن و آسیب دیدن وجود دارد.

به همین دلیل است که کاشی های کف استخر و مناطقی که در آن قرار دارند مشمول دستورالعمل مواد ساختمانی اتحادیه اروپا 93/68/EWG هستند که استانداردهای کفپوش ضد لغزش را ارائه می دهد.

درزهای بین کاشی ها مهمترین جزء انبساط در استخر هستند، بنابراین کمی پهن تر از حد معمول ساخته می شوند. ضخامت درز را بر اساس اندازه کاشی (موزاییک) تعیین کنید.

مجموعه‌های کاشی و سرامیک ممکن است شامل اتصالات و لوازم جانبی خاصی باشد که برای تکمیل گوشه‌ها، لبه‌ها و کناره‌های استخر، ناودان‌های سرریز و غیره طراحی شده‌اند.

وجود چنین قطعات تکمیل شده تا حد زیادی روند روکش را تسهیل می کند، به شما این امکان را می دهد که استخر را با عناصر ایمنی لازم بدون صرف زمان و تلاش اضافی تجهیز کنید، در حالی که ظاهر شیک کاملی به آن می بخشد.

کاشی استخری راک

با در نظر گرفتن ضریب جذب آب، ماده ایده آل برای پوشش کاسه استخر کاشی شیشه ای است  آلیاژی از ماسه سیلیکون با سایر اجزا و افزودنی های اکسیدهای رنگی. شیشه دارای جذب آب صفر و مقاومت بالایی در برابر آب است.

روکش کاشی شیشه ای بادوام، مقاوم در برابر حرارت و یخ زدگی است، عملاً در اثر مواد شیمیایی فرو نمی ریزد و محو نمی شود.

علاوه بر این، ساختار محکمی دارد، به این معنی که تحت تأثیر میکروارگانیسم ها و باکتری ها قرار نمی گیرد و می توان از آن برای تکمیل استخرها استفاده کرد.

برای افزایش استحکام مکانیکی، کاشی به روشی خاص خنثی می شود: به عنوان مثال، در آن مرحله از فرآیند تکنولوژیکی هنگامی که شیشه مذاب در قالب ها ریخته می شود، در معرض شلیک اضافی قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.