با استفاده از ست حوله کنزو دیگر نگران ریزش موی خود نباشید

ست حوله کنزو پارچه ای نرم و اسفنجی که برای خشک کردن بدن استفاده می شود. حوله. تکه پارچه تری، تری پنبه ای یا سایر پارچه های کرکی و جاذب که برای خشک کردن پس از شستشو استفاده می شود.

آنهایی که رومیان در قرن دوم استفاده کردند بسیار شبیه به نمونه های امروزی بودند که از پنبه رنگ شده ساخته می شدند.

با این حال، اعتقاد بر این است که مردم اروپایی قبل از رومی شدن قبلاً از قطعات بوم استفاده می کردند که آنها را “توالیا” می نامیدند. انتشار آن در پایان قرن نوزدهم با تعمیم علاقه به بهداشت رخ داد.

حوله حمام یا دستشویی: برای خشک کردن بدن بعد از حمام یا دوش گرفتن استفاده می شود. به طور کلی مستطیل شکل است و اندازه معمولی آن حدود 75×150 سانتی متر است.

برخی از حوله های حمام کوچکتر برای استفاده به عنوان تشک حمام برای حمایت از پاهای شما و جلوگیری از لیز خوردن هنگام بیرون آمدن از حمام طراحی شده اند.

ست حوله کنزو

حوله ساحل به طور کلی کمی بزرگتر از حوله حمام است. اگرچه اغلب برای خشک شدن پس از قرار گرفتن در آب استفاده می شود، اما هدف اصلی آن فراهم کردن سطحی برای دراز کشیدن است.

آنها همچنین برای حفظ عفت هنگام تعویض لباس در مکان های عمومی و تمیز کردن شن و ماسه از بدن یا اشیاء ساحل استفاده می شوند. حوله های ساحل اغلب دارای اشکال رنگارنگی هستند که روی آنها چاپ یا بافته شده است.

حوله دست: این حوله به طور قابل توجهی کوچکتر از حوله حمام است (شاید 12 در 24 اینچ) و برای خشک کردن دست ها پس از شستن استفاده می شود. معمولا روی قفسه حوله ای کنار سینک آویزان می شود.

دستمال توالت یک تکه کاغذ است که می توان آن را یک بار به عنوان حوله استفاده کرد و سپس دور انداخت. رول حوله کاغذی سوراخ دار معمولاً روی میله ای کمی بلندتر از عرض رول یا یک نوع چوب لباسی جایگزین که دارای بریدگی هایی در طرفین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.