با بهترین شیلنگ آب بازی کنید

وقتی یک شیلنگ آب باغبانی، سطل، توپ و تعدادی از دوستانتان آماده تفریح ​​هستند، چه کسی به استخر نیاز دارد؟ این پنج بازی سرگرم‌کننده در آب، فعالیت‌های تابستانی فوق‌ العاده‌ ای را برای بچه‌ها ایجاد می‌کند و مطمئناً در موج گرمای بعدی، سر و صدا ایجاد می‌کند.

یک جریان ثابت آب از شیلنگ آب توالت فرنگی کنید، کمی موسیقی رقص بزنید و از بچه ها بخواهید در حالی که به عقب خم شده اند سعی کنند از زیر آب عبور کنند.

اگر زیرش درست کردند، شیلنگ یک اینچ را چند سانت پایین بیاورید و دوباره شروع کنید! (در مناطق خشکسالی، به سادگی از خود شلنگ به عنوان چسب استفاده کنید و قبل از دور بعدی، هرکسی که آن را زیر پا نمی گذارد، کمی آب بپاشید.)

در اینجا یک بازی شیلنگ آب متری آب وجود دارد که باعث می شود بچه ها بپرند! به سادگی یک جریان آب را نزدیک به زمین نزدیک پای فرزندتان اسپری کنید و از او بخواهید در حالی که مار آبی تکان می خورد و می لرزد، از روی آن بپرد.

بچه های کوچک می توانند با دو پا بپرند، در حالی که بچه های بزرگتر می توانند آن را روی یک پا امتحان کنند. سعی کنید قوانین سرگرم کننده دیگری را برای یک چالش اضافی ایجاد کنید، مانند نامگذاری کلمه ای که با حرف B شروع می شود هر بار که می پرند. این بازی با طناب پرش نیز سرگرم کننده است.

  • منابع:
  1. No Pool? No Worries
  • تبلیغات: 
  1. ویژگی ها و قدمت زغال در جهان
  2. نحوه و فرایند استفاده از زغال
  3. فواید چای سبز برای سلامت روده
  4. رویت ققنوس بر روی قله اورست!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.