بهترین تلویزیون موجود در کشور

*در زمان انتشار قیمت 1597 دلار بود.

پوشش کامل ما از بهترین تلویزیون برای بازی های ویدیویی را بخوانید.

LG C1 علاوه بر اینکه یک قیمت هر گرم جیوه قرمز OLED عالی است، بهترین توصیه تلویزیونی ما برای گیمرهای جدی است. تاخیر ورودی آن بسیار کم است (به این معنی که زمان کمتری بین زمانی که چیزی در یک بازی اتفاق می‌افتد و زمانی که آن را روی صفحه نمایش خود می‌بینید)، و از آخرین ویژگی‌های HDMI 2.1 که برای بهبود تجربه بازی طراحی شده‌اند، پشتیبانی می‌کند. به علاوه، C1 زوایای دید عالی و زمان‌های واکنش پیکسلی سریع‌تر را برای تار شدن تصویر کمتر ارائه می‌دهد.

چه اندازه تلویزیون باید تهیه کنید؟
مانند هر مبلمان دیگری به خرید عکس تلویزیون جیوه دار فکر کنید. باید در هر جایی که قصد قرار دادن آن را دارید جا بیفتد و در حالت ایده آل باید متناسب با وسایل و دیوار اطراف به نظر برسد. به عنوان مثال، یک تلویزیون 32 اینچی شناور بر روی یک دیوار بزرگ، عجیب به نظر می رسد، در حالی که یک جامبوترون 75 اینچی می تواند بر یک اتاق نشیمن تنگ غلبه کند. فقط یک متر بگیرید و چک کنید. اندازه‌های تلویزیون در امتداد مورب صفحه نمایش اندازه‌گیری می‌شوند، بنابراین هنگام اندازه‌گیری فضای خود مطمئن شوید که از ابعاد عرض، ارتفاع و عمق ذکر شده برای تلویزیون استفاده کنید.

سگ های نگهبانی اگر هنوز مطمئن نیستید، این برنامه وب از FlatpanelsHD می‌تواند به شما کمک کند اندازه‌های تلویزیون را در محیط‌های مختلف موجود مشاهده کنید. اگر می‌خواهید جذاب باشید، اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده می‌توانند یک رندر سه‌بعدی از یک تلویزیون را روی مبلمان موجود شما قرار دهند.

اگر فضای کافی دارید، یک تلویزیون 55 تا 65 اینچی زمانی که بین 6 تا 10 فوت دورتر می‌نشینید، اندازه مناسبی است، که معمولاً برای چیدمان اتاق نشیمن صدق می‌کند.

سایت آراد برندینگ به اندازه‌ای بزرگ است که با چراغ‌های خاموش، یک تجربه تماشای همه‌جانبه ایجاد کند، اما نه آنقدر بزرگ که کاملاً بر یک اتاق نشیمن با اندازه متوسط ​​تسلط داشته باشد. از سوی دیگر، هیچ تماشاگر مشتاق تلویزیون هرگز از خرید تلویزیون بزرگتر پشیمان نشده است. بنابراین اگر اتاق دارید و می توانید به راحتی اندازه بزرگتر را بخرید، آن را انتخاب کنید.

  • منابع:
  1. TV Buying Guide
  • تبلیغات:
  1. نارنگی از سیستم گوارشی سالم پشتیبانی می کند.
  2. خرید دریل شارژی هیلتی مدل SFC22-A
  3. کتاب خوب چه کتابی است؟
  4. سینک با دوربین عکاسی و دفترچه خاطرات در ظرفشویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.