تولید ساعت صفحه سیاه از بروز حساسیت در انسان ها جلوگیری می کند

تمام داده ها دقیقاً در داخل ساعت صفحه سیاه شما قابل مشاهده است و همچنین می توانید از ساعت هوشمند برای ردیابی فعالیت با استفاده از حسگرهای آن استفاده کنید.

اگرچه بیشتر ویژگی‌های آن رایگان هستند، می‌توانید برای دریافت برنامه‌ها و سوابق ورزشی شخصی‌شده، اشتراک ممتاز دریافت کنید.

Easy Voice Recorder ضبط فایل های صوتی بزرگ را با مدت زمان نامحدود آسان تر می کند.

این برنامه با ساعت صفحه سیاه شما کار می کند تا ضبط ها را مشاهده کرده و مستقیماً روی ساعت شما پخش کند. اگر ساعت شما دارای میکروفون است، می توانید با استفاده از ساعت خود صدا را نیز ضبط کنید.

ضبط نامحدود با کیفیت بالا و پشتیبانی از Porter OS در نسخه رایگان موجود است.

اگر ویژگی‌های بیشتری می‌خواهید، نسخه Pro به شما امکان می‌دهد ضبط‌ها را با افزایش صدا، رد کردن بخش‌های بی‌صدا، ویرایشگر ضبط، ضبط با میکروفون بلوتوث و موارد دیگر بهینه کنید.

ساعت صفحه سیاه

برای همه ماجراجویی های شما در فضای باز، komoot برنامه برنامه ریزی مسیر عالی است. چه دویدن، چه دوچرخه‌سواری یا پیاده‌روی، می‌توانید یک مسیر سفارشی در اپلیکیشن کوموت ایجاد کنید و اطلاعات مرتبط را برای ایجاد مسیر عالی ارائه می‌دهد.

اطلاعات شامل سطح، مسافت، سختی، مسیرها، نقاط مورد علاقه و موارد دیگر است

ساعت صفحه سیاه همچنین دارای ویژگی‌های اجتماعی عالی است که در آن می‌توانید اطلاعات مسیرها و مکان‌های دیدنی در مسیر سایر اعضای کوموت را دریافت کرده و به اشتراک بگذارید.

مسیر ایجاد شده شما را می توان در ساعت صفحه سیاه خود مشاهده و ردیابی کرد، بنابراین مجبور نخواهید بود گوشی خود را در ماجراجویی های خود دور نگه دارید.

اگر تایمر پیش‌فرض نور پس‌زمینه ساعت اندرویدی خود را دوست ندارید، StayLit Outfit می‌تواند به شما در تنظیم تایمرهای سفارشی کمک کند.

شما می توانید تایمرهایی مانند 30 ثانیه، 1 دقیقه، 2 دقیقه، 3 دقیقه و حتی نامحدود را انتخاب کنید تا نور پس زمینه همیشه روشن باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.