ریزش محموله ی سرامیک زیر پارکتی موجب تصادفی شدید در جاده شد

بشریت حدود 15 هزار سال است که در ساخت سرامیک تسلط داشته است. تا به امروز، این ماده به طور گسترده در زمینه هایی مانند ساخت و سازهای عمرانی، صنایع دستی و حتی در صنایع با تکنولوژی بالا استفاده می شود.

سرامیک زیر پارکتی از آنجایی که گزینه‌های بادوام و مستحکمی هستند و دارای ابعاد، طرح‌ها و پوشش‌های متنوع هستند، کاشی‌های دیواری بسیار محبوب هستند.

این قطعات که از مخلوط خاک رس و مواد خام معدنی تولید می شوند، پس از خشک شدن و سوزاندن در دماهای بالا (بالای 1000 درجه سانتیگراد)، سطوح غیر قابل نفوذ، تمیز کردن آسان و با پرداخت ها و رنگ های مختلف را به دست می آورند.

چگونه یک کف سرامیکی مشخص کنیم؟

علاوه بر متداول ترین سؤالات در مورد سرامیک زیر پارکتی که قبلاً در این مقاله به آنها پرداختیم، Corona فاکتورهای کلیدی را با ما در میان گذاشته است که باید هنگام تعیین یا انتخاب کف سرامیک در نظر گرفته شود.

سرامیک زیر پارکتی

اولین سوالی که باید در نظر گرفت این است که آیا محصول مورد نظر دارای گواهینامه و مطابق با استانداردهای فنی محلی است یا خیر.

به این ترتیب مصرف کننده می تواند از خرید خود و ضمانت محصولی که به طور جدی تولید شده است اطمینان بیشتری پیدا کند.

همچنین می توان محصولات را با هم مقایسه کرد و تصمیم گرفت کدام یک برای نیازهای شما مناسب تر است. هر کشور طبقه بندی های خود را دارد، بنابراین ما فقط پارامترهای مهمی را که باید در نظر بگیریم، توضیح خواهیم داد:

اول، مهم است که تفاوت بین سرامیک، ظروف سنگ چینی و کاشی سیمانی را درک کنید.

این تصویر را در موارد دلخواه خود ذخیره کنید.
سرامیک زیر پارکتی از مخلوط خاک رس و سایر مواد خام معدنی (مانند کائولن، کوارتز، فلدسپات، کلسیت، دولومیت و غیره) تولید می‌شوند که در دمای بالا پخته می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.