زنی به خاطر پارچه رومبلی کتان غذایش را سوزاند

هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام پارچه را باید انتخاب کنیم یا کدام پارچه برای روکش مبل های خانه ما مناسب است، عوامل مختلفی وجود دارد.

که باید آنها را در نظر بگیریم. یا به این دلیل که به این فکر می کنیم که جلوه ای متفاوت به مبلی که در خانه داریم بدهیم یا اینکه می خواهیم دکوراسیون آن اتاق را تغییر دهیم.

یا صرفاً به این دلیل که پارچه ای را دیده ایم که عاشق آن شده ایم، به دلیل طرح، رنگ آن و اینکه می خواهیم بخشی از زندگی ما باشد.

اما گاهی اوقات درست است که ما به ترکیب پارچه رومبلی کتان که انتخاب می کنیم فکر نمی کنیم و در واقع یکی از مهم ترین عوامل است زیرا از یک طرف راحتی بیشتری را برای ما فراهم می کند و از طرف دیگر دوام بیشتر برای مبل ما.

برای انتخاب بهترین پارچه ها برای روکش مبل چه نکاتی را باید در نظر گرفت.

بنابراین انتخاب نوع پارچه یا پارچه برای روکش یک مسئله اساسی است که باعث می شود در خانه خود احساس راحتی کنیم و تضمین می کند که این مبل برای سال ها مانند روز اول باقی بماند.

پارچه رومبلی کتان

برای این کار فاکتورهای مهمی مانند رنگ، بافت پارچه، مقاومت آن، کیفیت آن را در نظر خواهیم گرفت و البته موضوع مهم نگهداری و نظافت آن است.

از جمله عواملی که باید در نظر گرفت و در مورد آن صحبت می کنیم مقاومت پارچه مبلی است. این مربوط به چرخه هایی است که یک پارچه از مالش پشتیبانی می کند، که از آزمایش مارتیندیل به دست آمده است.

این چرخه ها باید حداقل 25000 چرخه داشته باشند، برای مبل هایی که زیاد استفاده نمی شود، تا 40000 چرخه برای مبل هایی با استفاده شدیدتر.

اگر در مورد کیفیت آن صحبت کنیم، برای متخصصان، پارچه‌های طبیعی مانند پنبه یا کتان یا حتی ژاکارد برای روکش کردن مناسب هستند، زیرا ضخیم‌تر هستند و علاوه بر مقاومت آن‌ها، از نظر زیبایی شناسی بسیار متنوعی از سبک‌ها را به ما ارائه می‌دهند.

همین اتفاق در مورد پارچه‌هایی می‌افتد که بسیار جالب هستند، مانند شنل و مخمل، که دومی از ظرافت، راحتی و نرمی و همچنین مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.