ساخت کلاسور با برگه که روی آب شناور می ماند

جداکننده های کلاسور با برگه کلید سازماندهی مواد داخل آن هستند. این مجموعه دارای صفحه قابل چاپ می باشد. می‌توانید برای هر دانش‌آموز مجموعه‌ای چاپ کنید تا همه آنها برگه‌های یکسانی داشته باشند.

تقسیم‌کننده‌های با زبانه‌های پلاستیکی که به شما امکان می‌دهند در یک برچسب بلغزانید، بهترین عملکرد را دارند. اسلاید در برگه ها همراه با یک برگه از برگه های خالی است که می توان آنها را در چاپگر قرار داد تا با برچسب های مورد نظر خود سفارشی کنید.

اینها برگه هایی هستند که من معمولاً در کلاسورهای خود دارم:
شخص خیلی مهم. مقالات بسیار مهم این بخش دارای صفحاتی با اطلاعات کلاس یا مدرسه است. کاغذهای این بخش معمولاً در تمام طول سال باقی می مانند.
وقتی همه چیز را آماده کردید، وقت آن است که به دانش آموزان خود نحوه استفاده از کلاسورها را نشان دهید. تعجب نکنید اگر این اولین باری است که فرزندان شما واقعاً از کلاسور استفاده می کنند.

کلاسور با برگه

در واقع، احتمالاً باید به آنها نشان دهید که چگونه حلقه ها را باز می کنند. بهترین راه این است که درب بازکن های بالا و پایین را فشار دهید (نام رسمی آن چیزها را نمی دانم!) اگر حلقه ها را از هم جدا کنند، در نهایت به هم نخورده می شوند و به درستی بسته نمی شوند.

برای صرفه جویی در زمان، معمولاً قبل از اینکه آنها را تحویل بدهم، تقسیم‌کننده‌ها را از قبل در کلاسورها دارم. به این ترتیب، من مطمئن هستم که همه تقسیم‌کننده‌ها به درستی قرار گرفته‌اند، بنابراین تقسیم‌کننده با برگه اول در بالا قرار دارد.

همانطور که آنها برچسب ها را اضافه می کنند، توضیح دهید که مقالات برای هر بخش در پشت برگه قرار می گیرند. آنها باید بخش را با نگه داشتن زبانه و حرکت دادن آن از سمت راست به سمت چپ کلاسور “باز کنند”.

من مجموعه ای از پوشش های کلاسور را برای شما ایجاد کردم! پنج طرح وجود دارد، هر دو بی وای و رنگی. همچنین یک الگو برای چاپ برچسب های برگه وجود دارد. (روی تصویر کلیک کنید)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.