سرکه قزوین پیرزنی را از مرگ حتمی نجات داد

سرکه قزوین یک نوع سرکه است که طرفداران زیادی دارد.

در زیر انواع متداول و نحوه استفاده از آنها ذکر شده است:
تقطیر سفید: از تخمیر یک الکل مقطر که اغلب از دانه های تخمیر شده منشاء می گیرد، به دست می آید.

توجه داشته باشید که نقش غلات فقط در استفاده از آنها برای تولید الکل غیرمستقیم است، که سپس تقطیر می شود تا محلول آبی تقریباً خالص الکل اتیلیک تولید شود و به دنبال آن تخمیر به محلولی از اسید استیک تقریباً خالص (در آب) تبدیل می شود.

این فرآیند دلیل فقدان طعم‌های خوش طعم و معطر موجود در سرکه‌های شراب است. اسیدیته به دست آمده برای ترشی ایده آل است زیرا رنگ میوه ها و سبزیجات را تغییر نمی دهد. همچنین یک انتخاب ارزان قیمت محبوب برای تمیز کردن است.

بالزامیک: از انگور تخمیر شده (انگور کامل فشرده) تهیه شده است. این سرکه قهوه ای تیره غلیظ ممکن است در مقایسه با سرکه های دیگر کمی شیرین تر و ملایم تر باشد.

سرکه قزوین

می توان از آن در سس های سالاد و ماریناد استفاده کرد، یا در سس غلیظی به نام “کاهش” بجوشانید تا روی میوه یا بستنی بریزید.
برنج: از برنج تخمیر شده تهیه می شود. نه خیلی اسیدی با طعم ملایم تر و شیرین تر. برای غذاهای با طعم های آسیایی مانند سوشی، سبزیجات ترشی و سرخ کردنی استفاده می شود.
شراب: از شراب قرمز یا سفید تهیه می شود. دارای طعم اسیدی و تند است که با نوع شراب مورد استفاده متفاوت است. در مارینادها و سس های سالاد و برای پختن گوشت و ماهی استفاده می شود.
سیب سیب: از مایع سیب های له شده تهیه می شود. اسیدیته کمتری نسبت به انواع دیگر با طعم کم سیب. برای سالاد، سس سالاد، ماریناد و غذاهای شیرین تر استفاده می شود.
مالت: از ماءالشعیر تخمیر شده تهیه شده است. دارای طعم اسیدی قوی است که برای سس یا دیپ انتخاب می شود.
تصویر یک بطری سرکه با پاپیون برای هدیه
با تنوع بسیار زیاد، سعی کنید یک تجربه طعم جدید را به شخصی در لیست هدیه تعطیلات خود هدیه دهید.
طعم دار: پایه سرکه ای (معمولاً سرکه شراب) که با پوره های میوه یا گیاهانی مانند رزماری یا مریم گلی تزریق می شود تا طعم بی نظیری برای سس های وینگرت و مارینادها ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.