سنگ مرمریت دهبید شیراز از ریزش دیوار بر روی افراد خانه جلوگیری کرد

کاشی های چینی مقرون به صرفه، نگهداری آسان، بادوام و مناسب برای استفاده در فضای باز هستند. از آنجایی که سنگ مرمر یک سنگ طبیعی و متخلخل است، سنگ مرمریت دهبید شیراز برای استفاده در داخل خانه مناسب تر هستند.

کاشی های مرمر باید در مناطقی با ترافیک کم تا متوسط ​​در هنگام استفاده به عنوان کفپوش نگهداری شوند. کاشی های مرمر بسیار گران هستند و نیاز به نگهداری دقیق تری دارند.

رنگ در کل کاشی، از بالا به پایین اجرا می شود (فقط کاشی و سرامیک یا کاشی تمام بدن) از دیوارها (داخلی)، کف های کم تردد استفاده می کند. کف و دیوارهای خارجی.
هزینه قیمت ورودی پایین، اما ساخت‌های سفارشی گران‌تر می‌شوند.
Ease for DIYers ممکن است نیاز به برش متخصص داشته باشد ممکن است نیاز به برش متخصص داشته باشد.

سنگ مرمریت دهبید شیراز
تعمیر و نگهداری نیاز به گردگیری مکرر و تمیز کردن مرطوب دارد. به راحتی با یک دستشویی یا اسفنج تمیز می شود.

کاشی های مرمر این مزیت را دارند که طبیعی و منحصر به فرد به نظر می رسند – معمولاً خاکستری یا مایل به سفید با رگه های تیره تر. هیچ دو کاشی دقیقاً شبیه هم نیستند. برای ساخت کاشی، سنگ مرمر را اندازه‌گیری و برش می‌دهند، سپس از یک طرف صیقل داده و تمام می‌کنند تا سطح و ضخامت یکنواختی حاصل شود.

کاشی چینی نوعی کاشی سرامیکی است که از خاک رس تصفیه شده معمولاً خاک رس قرمز یا سفید ساخته می شود.

این فرآیند خاص باعث می‌شود کاشی‌های چینی کمتر جذب، ضخیم‌تر و بادوام‌تر شوند و برای کفپوش مناسب‌تر شوند. در مقایسه با کاشی های مرمر، کاشی های چینی کمتر مستعد لکه شدن هستند.

با این حال، آنها باید با احتیاط خریداری شوند، زیرا کاشی‌های چینی نازک‌تر ممکن است شکننده شده و در هنگام گذاشتن یا افتادن مستعد تراشه شوند.

با مراقبت مناسب، کاشی‌های مرمر و چینی می‌توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.