مردی با مواد شوینده موتور سیکلت را روشن کرد

مقدمه ماده شوینده لباسشویی محصولی است که حاوی یک ماده شوینده سطحی و سایر مواد برای تمیز کردن پارچه ها در شستشو است. شوینده لباسشویی ماده ای است که نوعی ماده شوینده سطحی است که هنگام شستن لباس ها برای کمک به تمیز کردن لباس ها اضافه می شود.

مواد شوینده لباس نحوه سیم کشی باغ انگور به طور سنتی یک جامد پودری یا دانه ای بوده است، اما استفاده از شوینده های مایع لباسشویی به تدریج در طول سال ها افزایش یافته است و امروزه استفاده از مواد شوینده مایع برابر یا حتی بیش از استفاده از مواد شوینده جامد است.

برخی از برندها نیز صابون لباسشویی را در قرص ها و بسته های حل شونده تولید می کنند تا نیازی به اندازه گیری صابون برای هر بار لباسشویی نباشد. دو نوع شوینده لباسشویی نحوه ثبت فاکتور فروش در سامانه جامع تجارت با خصوصیات مختلف وجود دارد: 1 شوینده فسفاته: این نوع شوینده ها حاوی فسفات بوده و دارای خاصیت سوزآوری بالایی هستند.

2 مواد شوینده سورفکتانت: این نوع شوینده ها حاوی سورفکتانت هستند که ماهیت آنها بسیار سمی است. شوینده‌های فسفاته برای نرم کردن آب سخت و کمک به تعلیق کثیفی از مواد شوینده لباس استفاده نحوه استفاده از رنگ خوراکی ژله ای می‌شوند. یک شوینده حاوی یک یا چند سورفکتانت است که با اجزای دیگر فرموله شده است تا خاصیت شویندگی را افزایش دهد، جایی که حذف خاک به دلیل کشش شدید خاک به پارچه، نفوذ ضعیف و جذب مولکول های سورفاکتانت به سطح مشترک خاک و پارچه دشوار است. “شوینده” برای توصیف فرآیند تمیز کردن توسط عامل فعال سطحی استفاده می شود.

نحوه استفاده از رنگ پودری شوینده را می توان به عنوان حذف ماده ناخواسته (خاک) از سطح جامد که در تماس با مایع قرار می گیرد تعریف کرد. کلمه “خاک” در ارتباط با سطوح نساجی اغلب نشان دهنده تجمع ناخواسته مواد روغنی و/یا ذرات معلق در سطوح یا فضای داخلی است.

  • منابع:
  1. Laundry Detergents: An Overview
  • تبلیغات: 
  1. میان وعده پر طرفدار بین افراد
  2. کشک برای انسان مفید است
  3. چند راز موفقیت که امروزه بسیار مهم می باشد!!!
  4. جیوه یک آلاینده جهانی است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.