نوشتن طلسم پشت آینه کنسول چوبی باعث مرگ انسان هایی که در آن نگاه می کنند شد

آینه کنسول چوبی تحقیقات دوره سنی 18 تا 29 سال را به عنوان زمانی که در آن بزرگسالان به ویژه در برابر افزایش وزن ناسالم و کاهش قابل توجه PA آسیب پذیر هستند شناسایی کرده است .

در طول این دوره کلیدی بزرگسالی است که تقریباً 68٪ از فارغ التحصیلان دبیرستان به کالج می روند و تغییرات قابل توجهی در شیوه زندگی خود تجربه می کنند که ممکن است به طور قابل توجهی بر سلامت آنها تأثیر بگذارد.

به عنوان مثال، <35٪ از دانشجویان توصیه های PA را برآورده می کنند. بسیاری از محققین سال اول کالج (سال اول) را به عنوان “دوره بحرانی” برای افزایش وزن و رفتارهای غذایی ناسالم و فعالیت های مرتبط با آن تشخیص داده اند.

به طور خاص، دانش آموزان کالج در طول سال اول خود 3.75 پوند اضافه می کنند و به طور متوسط تقریباً 193 دقیقه کمتر PA شدید در هفته نسبت به دوران دبیرستان انجام می دهند.

جالب توجه است، یک مطالعه نشان داد که کالری دریافتی به طور قابل توجهی در طول ترم اول شرکت کنندگان در کالج کاهش یافته است، که نشان می دهد کاهش PA حداقل تا حدی مسئول افزایش وزن و چربی در این جمعیت است.

آینه

یکی از رویکردهایی که برای ترویج PA معمولی استفاده شده است، تشویق استفاده از پله در محیط های چند سطحی (در مقابل استفاده از آسانسور یا پله برقی) است.

ارتقاء پله ها در محیط های عمومی مختلف، از جمله ایستگاه های مترو ، مراکز خرید، و ساختمان های اداری تلاش شده است. تحقیقات آزمایشگاهی در مورد مصرف کالری نشان داده است که بالا رفتن از پله ها به مصرف انرژی 8.6 برابر بیشتر از حالت استراحت نیاز دارد.

علاوه بر این، بالا رفتن از پله با حداقل نیازهای شدت PA کالج پزشکی ورزشی آمریکا برای دستاوردهای سلامتی به دلیل پاسخ‌های قلبی عروقی که نتیجه می‌شود، برآورده می‌کند.

واضح است که بررسی عوامل مرتبط با استفاده از پله در مقابل استفاده از آسانسور یا پله برقی که کمتر فعال است، پتانسیل زیادی برای اطلاع رسانی به محققان بهداشت عمومی و کمک به افراد برای افزایش مصرف انرژی خود به روشی راحت و ارزان دارد.

پردیس‌های کالج ممکن است یک محیط ایده‌آل برای تحقیق در مورد عوامل مرتبط با استفاده از پله‌ها در تلاش برای افزایش PA در اوقات فراغت در بین دانش‌آموزان به دلیل اقامتگاه‌ها و ساختمان‌های دانشگاهی متعدد با طبقات متعدد باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.