هودی بره ای دخترانه که قابلیت خنک کنندگی دارد

پسرها می‌توانند ژاکت خود را با یک دویدن همرنگ ترکیب کنند، کفش‌های کتانی با رنگ‌های متضاد برای هماهنگی با یک کت باز از پارچه روشن در هنگام سرما.

با این لباس می توانید به خرید بروید، به جلسه ای با دوستان خود بروید و از خانواده خود دیدن کنید.

به سرعت به یک ترکیب غیر رسمی با یک هودی بره ای دخترانه برای زنان فکر می کنیم، تقریباً بلافاصله شلوار جین تنگ را با کفش مجلسی یا پمپ و این لباس تصور می کنیم. به آن یک کیف شانه ای زیبا، آرایش خوب، پاپیون بلند و عینک آفتابی اضافه می کنیم.

اما، تطبیق پذیری زیادی وجود دارد که می توانید با یک هودی به دست آورید که می توانید آن را با هر چیزی که می خواهید ترکیب کنید.

دامن میدی، تیوپ و مینی؛ شلوار جین، کاپری، چین و شلوارک، لباس، پیراهن، ژاکت; با کفش های کتانی یا کفش های پاشنه بلند.

نکته شگفت‌انگیز در مورد این لباس این است که می‌توانید با آغشته کردن ترکیب خود به شخصیت، با آن ترند ایجاد کنید. در مورد یک هودی که در یک دامن روان، کفش مجلسی و یک پاپیون بلند قرار گرفته است، چطور؟

هودی بره ای دخترانهمردان می توانند هودی مورد علاقه خود را با یک کت چرم مشکی در بالا، شلوار جین تنگ و چکمه های چرمی ست کنند. یا با یک پیراهن چهارخانه زیر و شلوار جین مشکی.

در بهار و تابستان ژاکت های خود را بپوشید.
برای این فصل بهار و تابستان نباید ژاکت کلاسیک خاکستری را از دست بدهید که با آن می توانید ترکیب های تازه، ساده و پر زرق و برقی بسازید. چاپ، شلوارهای پریشان و دامن های برش کلاسیک نیز برای این ماه ها ضروری است.

از آنجایی که در فصلی هستیم که دمای هوا خنک است و سپس افزایش می‌یابد، بهتر است از هودی های آستین کوتاه استفاده کنید. و بسته به مناسبت لباس بدون آستین بپوشید. در هر دو مورد، شورت، شورت برمودا و دامن کوتاه بهترین متحدان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.