پالتو زنانه هاکوپیان جلوی تیر خوردن یک زن را در جنگ گرفت

و اگر پالتو زنانه هاکوپیان شما ابتدا خیس شده باشد، در پیاده روی چندان راحت نخواهد بود. سپس باید یک خشک کن و چند توپ تنیس بردارید تا دوباره خوب شود. اتفاقی که می افتد این است که وقتی خیس می شوند به هم می چسبند و بعد کار نمی کنند.

سپس پالتو را باید با گلوله‌ها خشک کرد تا قسمت پایین پالتو دوباره پف کند درست مانند کیسه خواب. ساده ترین کار این است که به سادگی مطمئن شوید که پالتو پایین شما خیس نمی شود.

البته لازم به ذکر است که امکان تهیه کاپشن با دافع آب نیز فراهم شده است. با این حال، اگر خیس شوند، هنوز مقداری از عایق خود را از دست می دهند.

بنابراین قانون سرانگشتی من این است که به طور کامل از باران اجتناب کنید، با یک پالتو پایین.

پالتو زنانه هاکوپیان

در عین حال، پالتو های پایین معمولاً گران هستند، بنابراین، مگر اینکه پول نقشی نداشته باشد، ارزش توجه دارد. قیمت بالاتر بر اساس این واقعیت است که پالتو های پایین معمولاً می توانند بیشتر فشرده شوند و سبک تر از همتایان پالتو فیبر گرم خود هستند.

اگر به دنبال یک پالتو پایین هستید، چند نکته دیگر نیز وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. به عنوان مثال، تفاوت زیادی در کیفیت داون در پالتو های مختلف وجود دارد.

رایج ترین پالتو های مورد استفاده در کاپشن ها، کرک اردک و غاز هستند. اردک‌های ارزان‌ترین هستند، اما قیمت به کیفیت مربوط می‌شود و به خوبی و بنابراین عایق نیستند.

دلیل اینکه غاز عایق‌تر است، صرفاً به این دلیل است که از اردک بزرگ‌تر است و بنابراین می‌تواند هوای بیشتری را به آن متصل کند.

چیزی که باید به آن نیز توجه کنید، قدرت پرکنندگی یک پالتو است. قدرت پر کردن میزان پر شدن را نسبت به حجم صدا نشان می دهد و بیشتر بین 500 تا 900 است که البته 900 بهترین پایان مقیاس است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.