کمبود ژامبون مرغ گوشتیران در بازار تهران موجب اعتصاب خریداران شد

در گذشته، تولید ژامبون مرغ گوشتیران در درجه اول برای نگهداری گوشت مفید بود. امروز ژامبون یک لذت خالص است. در اینجا می توانید در مورد انواع مختلف، نحوه رشد آنها و اینکه کدام گونه ها محبوبیت خاصی دارند مطالعه کنید.
برخلاف آنچه از نام آن پیداست، ژامبون پخته شده فقط پخته نمی شود. قبل از آن لازم است آن را نمک بزنید. ژامبون پخته شده می تواند کل پا – با استخوان یا بدون استخوان – و همچنین قسمت هایی از شانه یا ساق پا باشد.

در دو مورد آخر، محصول به عنوان شانه ژامبون معامله می شود.

برای تولید ژامبون آب پز نباید سن گوشت از سه تا چهار روز بیشتر باشد. معمولاً با استفاده از سرنگ مخصوص، محلول نمک پخته شده به آن تزریق می شود. سپس در آب نمک فرود می آید و یک یا دو روز در آنجا می ماند.

همچنین این گزینه وجود دارد که فقط ژامبون پخته شده را در آب نمک پخته کنید. با این حال، این روش بسیار بیشتر طول می کشد و به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.

بعد از ماندن در آب نمک، حالا باید ژامبون پخته شده شکل بگیرد. ابتدا گوشت را در یک لیوان به اصطلاح قرار می دهند. این باعث فرار پروتئین می شود که سپس انسجام قسمت های گوشت را تضمین می کند.

ژامبون مرغ گوشتیران

سپس ژامبون پخته شده را با استفاده از تورها، فویل ها یا قالب ها، گاهی اوقات با روکش های طبیعی، به شکل فشرده در می آورند. البته برای نمونه هایی که هنوز روی استخوان هستند این کار ضروری نیست.

اکنون ژامبون آماده طبخ است. با این حال، اغلب از قبل دود می شود. که باید طعم را بهبود بخشد. سپس ژامبون پخته شده واقعی در دمای پایین ایجاد می شود.

بسیاری از انواع شناخته شده و محبوب ژامبون آب پز وجود دارد. یکی از آنها ویرجینیا هام است. این ژامبون از ایالات متحده آمریکا است که به لطافت خاص خود معروف است.

از خوک هایی که با بادام زمینی تغذیه می شوند تهیه می شود. پس از درمان، آن را روی چوب شاهین دود می کنند و سپس تا یک سال کهنه می کنند. فقط پس از آن پخته می شود.

همچنین گامون خشک پخته شده با عسل بسیار محبوب است که پس از پخت با لعاب عسل پوشانده می شود و سپس دوباره در فر پخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.