کودکی با سس کاکائو دیوار خانه ی همسایه را رنگ کرد

برای تهیه این سس کاکائو خانگی فقط به چند ماده نیاز دارید و طعم آن بهتر از هر شربت شکلاتی است که می توانید از فروشگاه بخرید. نرم، شیرین و فوق العاده شکلاتی، این سس شکلاتی است که سال ها سعی کردم درست کنم.

در کنار تمام بستنی‌هایی که همه درست می‌کنند، این شربت کپی هرشی در چند ماه گذشته به یکی از محبوب‌ترین دستور پخت‌های این وب‌سایت تبدیل شده است.

دیدن اینکه چه چیزهایی می توانیم از خانه بسازیم به جای اینکه فوراً به فروشگاه برویم بسیار سرگرم کننده است.

وقتی برای اولین بار این را درست کردم، یک شربت شکلاتی خانگی ساده شبیه شربت هرشی می خواستم. چیزی که می توانستم برای درست کردن شیر شکلات برای پسرانم استفاده کنم یا به عنوان تاپینگ بستنی استفاده کنم.

سس کاکائو

در چند سال گذشته، من سس های شکلاتی متعددی درست کرده ام: سس های فاج داغ خامه ای غنی و سس های شکلاتی ذوب شده اولیه.

من سال ها پیش با این دستور غذا برخورد کردم و چند روز پس از یافتن دستور غذا آن را امتحان کردم. این دقیقا همان سس شکلاتی بود که من می خواستم!

این سس شکلاتی خیلی شیرین نیست و یکدست و طعمی غنی دارد. این بهتر از شربت هرشی است که به یاد دارم. من الان هیجان زده ام که این را در یخچال دارم و به سختی می توانم صبر کنم تا بعد از شام امشب با آن غذا درست کنم!

وقتی این دستور پخت سس شکلاتی خانگی را پیدا کردم، باور کردنش تقریباً ساده بود. بدون مواد فانتزی، بدون لبنیات، فقط شکر، پودر کاکائو و آب. کمی نمک و مقداری وانیل آن را کاملاً به پایان می رساند.

طعم این سس شبیه شربت هرشی است، فقط بهتر است. این واقعیت که تهیه آن بسیار آسان است به این معنی است که تقریباً همیشه یک شیشه از این شربت شکلاتی در یخچال من وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.