مشاوره و سفارش

نخ

به رشته های باریک، نازک و بلند که از الیاف های مصنوعی و طبیعی ساخته شده اند نخ گفته می شود. از نخ ها برای دوخت پارچه، تهیه لباس، در صنایع پزشکی و در هنگام جراحی، دوخت لباس و فرش و یا در صنعت نساجی مورد استفاده قرار می گیرند. الیاف هایی که در نخ ها به کار برده می شوند یا به صورت طبیعی و یا به صورت مصنوعی تولید می شوند که با به هم پیوستن این الیاف، نخ های طبیعی و مصنوعی ساخته می شوند.

ویژگی نخ خوب

نخهایی که انتخاب می کنید باید از لحاظ جنس و نوع درست شدن شان از کیفیت بالایی بر خوردار باشند. یعنی باید به این نکته توجه کنید که از بهترین الیاف های مصنوعی و طبیعی ساخته شده باشند. چرا که اگر نخی از کیفیت خوبی بر خوردار نباشد، نمی توان با آن محصولی خوب مانند فرش با کیفیت و یا لباس با کیفیت تولید کرد.

نخ ابریشم

نخهای ابریشمی از الیاف های طبیعی حیوانی ساخته شده اند‌. البته نخ های ابریشمی علاوه بر اینکه از الیاف های طبیعی ساخته می شوند، البته از الیاف های مصنوعی هم ساخته می شوند که ویژگی های متفاوتی دارند. نخهای ابریشمی در سایز های مختلفی در بازار وجود دارند که بعضی از آن ها از کشور های دیگر به کشور ایران وارد می شوند. از ابریشم های کلفت که به صورت کلاف هستند، برای بافت فرش و گلیم استفاده می شود. و از ابریشم های خیلی نازک برای گلدوزی و دوخت پارچه ها استفاده می شود.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع نخ

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

مدیر مجموعه ما

۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه